Ev sahibi olmak istediğinizi, bunu yaparken de çok zorlanmak istemediğinizi duyar gibiyiz. O halde sizlere peşinatsız, taksitli ve faizsiz ev seçeneklerini sunabiliriz. Ev sahibi olmanın günümüzde yavaş yavaş sadece bir hayal olduğu göz önünde bulundurulursa faizsiz ve kredisiz ev sahibi yapan sistemler bizlerin işlerini oldukça kolaylaştıracaktır.

Taksitli ve Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Siz de Eminevim, Finansevim ve Katılım Evim gibi firmaların taksit seçeneklerinden yararlanarak banka kredilerine ihtiyaç duymadan kolayca ev sahibi olabilirsiniz. Bu tarz ev sahibi yapan firmalar genellikle kura yöntemlerini, yardımlaşma esaslarını kullanmaktadır. Kefil ve senet olmadan ev sahibi olabilirsiniz.

Eminevim İle Ev Sahibi Olmak

Herhangi birinden borç almadan, banka kredisine ihtiyaç duymadan ev sahibi olmak istiyorsanız, yıllardır bu sektörde hizmet veren Eminevim firması ile çalışabilirsiniz. İlk başlarda Otomotiv üzerine çalışmalarının sürdüren Eminevim, altın günü ya da imece yöntemi olarak bilinen sistemler ile müşterilerini ev sahibi yapmaktadır. Üstelik danışmanlık ücreti dışında bir ücret talep etmeyen firma, aylık bütçenize uygun olarak taksitlerinizi düzenliyor.

Finansevim İle Ev Almak


Faiz ödemeden, peşinatsız ev sahibi olmak isteyen kişiler için 30 yıldır bu alanda tecrübeli olan finans evim firmasını önerebiliriz. Bu sistem ile ev sahibi olmak isteyen kişiler aylık taksit oranlarını kendi bütçeleri ile belirlemektedir. Sisteme kayıt olduktan sonra kura çekimine giren ve bunun sonucunda ev sahibi olan müşteriler bu sistemden her defasında memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Tabii kura sonucunda kimsenin madur olmaması için firma, en geç 100 ay içerisinde ev sahibi olma garantisini de müşterilerine sunmaktadır.

Katılımevim İle Ev Sahibi Olmak

Bu sistem ile daha çok düşük gelir grupları hedeflenmektedir. Hayalini kurduğunuz araba ya da eve kredi çekmeden ulaşmak isteyenler için uygun bir yöntem olan Katılım evim, her ay düşük taksit oranları ile kura sonucunda sizleri ev sahibi ya da araba sahibi yapmaktadır. Üstelik ev sahibi olmak için herhangi bir peşinat ödemesi yapmanıza da gerek yoktur. Sadece bir danışmanlık ücreti ile çalışan katılım evim fırsatlarından siz de yararlanmak için geç kalmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here